Top 7 dreamjobs – styczeń 2018

Dreamjobs?

Zapraszam do kolejnej odsłony subiektywnej listy dreamjobs – czyli ofert pracy, które wpadły mi w oko z jakiegokolwiek powodu – ofert rzadkich, bardzo nietypowych albo tylko o nietypowej nazwie.Te poniższe zostały znalezione przez repoBot’y na portalach pracy i stronach pracodawców w styczniu 2018.

 

1. Scientist Chocolate Development

Naukowy rozwój produktów czekoladowych? Brzmi smakowicie! W ramach tego stanowiska był(a)byś odpowiedzialny m.in. za czekoladowe eksperymenty, badania, projektowanie i ocenę sensoryczną czekoladowych produktów. Nie myślcie jednak, że jedynym oczekiwaniem ze strony pracodawcy jest wykazanie doświadczenia w codziennej degustacji czekolady 🙂 Oferta tutaj.

2. Wariat chcący zostać newsmanem

Musisz, między innymi, być Kamilem Stochem wszelkich internetów, reagować na stres jak Mistrz Zen, a także być przekonanym, że siarczyste wulgaryzmy ułatwiają komunikację międzyludzką i skracają dystans. Nie możesz mylić Sandry z Sabriną i publicznie śmiać się z Iron Maiden, nie możesz też narzekać na niskie zarobki. W zamian nic nie gwarantują, ale i tak warto sprawdzić.

3. Członek Załogi Polskiej Stacji Antarktycznej im. H. Arctowskiego

Praca na czas określony (pól roku lub rok) ale za to klimat unikalny! Szukają kucharzy, elektroników, mechaników, obserwatorów do monitoringu ptaków i ssaków płetwonogich i innych. Jeśli nie straszne Ci zimno, aplikuj!

4. Specjalista ds. Egzekucji

Osobom, które chciałyby nadzorować egzekucje, pracodawca oferuje niepowtarzalną, przyjazną atmosferę pracy, Happy Fridays(?) i pyszną kawę(!?!). Na kim te egzekucje? Sami zobaczcie.

5. Najpozytywniejsza Praca Świata

Szukają pracownika, który potrafi powiedzieć „tak” w 11 językach, a także przygotować pozytywny autoresponder na 11 miesięcy gwarantowanego urlopu, a to wszystko za 60000 złotych… Jeśli nie wierzycie, sprawdźcie tutaj. Fake or not?

6. Chef de Partie na statkach wycieczkowych

Poprzednio był trener fitness na statkach wycieczkowych, a w tym miesiącu jest i kilka ofert w gastronomii. Tym razem rejsy rzeczne w Holandii, Francji i Niemczech.

7. Negocjator Terenowy – Detektyw

Chcesz być Sherlockiem Holmes’em windykacji? Więcej na ten temat tutaj.

 

Zapraszam do sprawdzenia dreamjobs z poprzednich miesięcy:

Sprawdźcie też repoRaport #rynekpracy gdzie publikujemy statystyki rynku pracy na podstawie danych z portalu pracuj.pl. A następna lista dreamjobs już za miesiąc!

Kuba

Top 7 dreamjobs - grudzień 2017<< >>Czy roboty muszą tyle kosztować?
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments